peníze

Refinancujte své nevýhodné úvěry

Refinancováním nesmyslně drahých úvěrů se dají ušetřit i desetitisíce. Jak ale najít levnější půjčku s nižšími úroky? V posledním zhruba roce se v  České Republice konečně začíná rozmáhat půjčování mezi lidmi prostřednictvím online platforem – tzv. peer to peer půjčky. Jedním z nejvýznamnějších hráčů, v tomto u nás novém odvětví, je portál Zonky.

Portál Zonky

Zonky.cz je on-line platforma, která zprostředkovává půjčky mezi lidmi. Na jedné straně jsou lidé, kteří si chtějí půjčit peníze a na druhé straně jsou lidé, kteří chtějí půjčovat peníze druhým. Zonky obě skupiny lidí propojí. Velkou výhodou je, že se takto vynechají banky a nebankovní instituce a obě strany na tom vydělají. Ti co si chtějí půjčit mohou dostat lepší úrok, než by dostali v bance a investoři zase vydělají na úrocích více, než by dostali na spořících účtech. Zonky.cz na vše dohlíží, hlídá právní náležitosti a půjčku zajišťuje technicky.

Kdo si může na Zonky půjčit?

Cílem je půjčit každému, kdo půjčku potřebuje. Zonky hodnotí žadatele o půjčku klienty podle poměrně přísných kritérií. V žádném případě Zonky nepůjčí lidem v exekuci nebo lidem, kterým hrozí značné problémy se splácením.

Na co si na Zonky můžete půjčit?

Na cokoliv. Jde jen o to vysvětlit investorům, na co a proč si žadatel chce půjčit. Na Zonky jsou časté důvody jako: refinancování nevýhodné půjčky s vysokým úrokem, půjčky na auto, financování rekonstrukce a mnoho dalších.

Co se mě týče, pokud bych si měl někdy na něco půjčit, tak určitě bych mezi prvními oslovil Zonky.cz.

728x90.png

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *